www.108realestate.cz logo

108 AGENCY představuje interaktivní mapu, která pomáhá uživatelům vyhledat optimální průmyslové prostory

„Online mapa 108 AGENCY je nástroj, který přináší našim klientům komplexní přehled o trhu již existujících ale i připravovaných průmyslových nemovitostí. Díky kombinaci informací z trhu a makroekonomických dat pomáhá ve vyhodnocení dané lokality v širším kontextu. Usnadňuje tak rozhodování, které je založeno na porovnání reálných dat,“ vysvětluje Michal Bílý, analytik realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY.

Mapa kombinuje informace o trhu průmyslových nemovitostí s makroekonomickými daty. Je tedy možné porovnat například údaje o populaci, nezaměstnanosti či průměrných hrubých mzdách, a vytvořit tak ucelený přehled. Zahrnuty jsou i vybrané pozemky vhodné k akvizici a případnému developmentu. Aplikace zobrazuje projekty dle fáze dostupnosti od budoucích až po projekty ihned k dispozici. Na mapě je také možné promítnout tzv. heatmapy podle kategorií a vizuálně přívětivě zobrazit klíčové body českého nemovitostního trhu.

„Sběru a analýze dat věnujeme stále větší pozornost a online mapa je jedním z prostředků, kterými data prezentujeme. Více než rok na tomto nástroji intenzivně pracujeme a jeho funkce dále vylepšujeme. Plánujeme také spustit slovenskou část mapy, jejíž datový základ je již v procesu zadávání,“ říká Jakub Holec, CEO společnosti 108 AGENCY.

„Pro naši společnost, předního poskytovatele outsourcingu logistických služeb v České republice, jsou rychlé a přesné informace velmi důležité pro rozhodování. Ať už se jedná o stávající projekty nebo výběrová řízení, kterých se účastníme. Tato inovativní digitální mapa průmyslových nemovitostí je nástrojem, který nám dokáže značně pomoci a urychlit tak proces nalezení vhodné nemovitosti pro naše potřeby, respektive pro potřeby našich klientů,“ říká Robert Kuchar, generální ředitel společnosti MD logistika.

Interaktivní průmyslová mapa je nástroj připravený pro klienty 108 AGENCY, který je doplňován o nejnovější informace z industriálního trhu na denní bázi. Přístup je možný na adrese https://mapa.108agency.cz/.