108 AGENCY získala na letošních CIJ Awards prvenství v Čechách i na Slovensku

CIJ, CEE & SEE, evropský realitní poskytovatel digitálních a tiskových zpráv, pořádal další ročník udělování mezinárodních cen CIJ Awards. Tyto ceny patří mezi nejvýznamnější události v oblasti komerčních nemovitostí v České republice i na Slovensku. Vítěze jednotlivých kategorií vybírala odborná porota a čtenáři CIJ EUROPE prostřednictvím online hlasování. Na Slovensku se 17. ročník předávání cen konal 18. listopadu, v České republice proběhl galavečer 24. listopadu a jednalo se již o 21. ročník.

Slovenská 108 AGENCY byla nominována ve třech kategoriích, z nichž se jí podařilo získat vítěznou sošku v kategorii Best Logistics/Warehouse Real Estate Agency. Tento úspěch slavila již po čtvrté v řadě a opět tak potvrdila roli lídra trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí na Slovensku. Ocenění je udělováno za výsledky dosažené během posledních dvanácti měsíců.

108 AGENCY zprostředkovala v průběhu uplynulého roku na Slovensku pronájem více než 100.000 m2 moderních průmyslových prostor. Mezi nejvýznamnější transakce uskutečněné za posledních 12 měsíců patří zprostředkování pronájmu skladových prostor v Senci dvěma velkým e-commerce hráčům – 15.000 m2 pro Dedoles a 9.000 m2 pro BBG. Za zmínku stojí i pronájem nové výrobní haly pro známou firmu MAN v Trenčíně o rozloze 25.000 m2 s očekávanou expanzí 25.000 m2 v příštím roce.

„V první řadě bych rád poděkoval celému týmu 108 AGENCY. Bez jejich podpory a každodenní tvrdé práce by nebylo možné stát se již počtvrté v řadě nejlepší industriální realitní agenturou na Slovensku. Zároveň děkuji našim klientům za projevenou důvěru, které si velmi vážím. CIJ Awards nám potvrzují, že naši práci děláme dobře a zároveň jsou pro nás motivací k neustálým zlepšením a inovacím do nadcházejících let. Těším se na příští rok, protože už nyní máme rozjeto mnoho zajímavých projektů a transakcí,“ říká Branislav Jendek, Managing Director 108 AGENCY Slovensko.

Česká 108 AGENCY byla nominována ve čtyřech kategoriích a první místo v kategorii Best Marketing and PR Campaign si odnesla za nový projekt interaktivní mapy. Jedná se o online aplikaci, která usnadňuje uživatelům orientaci v aktuální nabídce průmyslových prostor v rámci České republiky. Mapa přináší komplexní přehled o trhu existujících ale i připravovaných průmyslových nemovitostí, kombinuje informace z trhu s makroekonomickými daty a je aktualizována na denní bázi.

„Sběru a analýze dat věnujeme velkou pozornost, a jsem proto rád, že se nám podařilo s naším novým projektem uspět a potvrdit tak jeho kvalitu. Je to pro nás opět i velká motivace tento nástroj vylepšovat o nové funkce. Děkuji celému týmu 108čky za odvedenou práci, našim klientům i partnerům za neustálou podporu a Robertovi Fletcherovi a CIJ týmu za organizaci galavečera i celé soutěže. Gratuluji všem vítězům i účastníkům ke skvělým výsledkům,“ doplňuje Jakub Holec, CEO a zakladatel společnosti 108 AGENCY.