MILIONOVÁ VÝZVA 108ČKY

Minulý rok jsme finančně podpořili profesionální sportovkyni Elišku, která prodělala mozkovou trombózu a lékaři jí nedávali prakticky žádnou šanci na přežití. Eliška se ale nevzdala a bojovala každý den o návrat k normálnímu životu a své rodině. Speciální léčebné programy pomohly Elišce ze zdravotního vozíku, a může tak opět chodit.

Letos jsme se rozhodli podat pomocnou ruku Jozefovi, který měl v roce 2006 vážnou autonehodu, po které byl půl roku v kómatu. Jozefovi rodiče věnovali všechny své síly a peníze synově léčbě. Díky mnoha pobytům v léčebnách a péči rodičů se jeho stav začal zlepšovat.

V roce 2012 rodina objevila speciální rehabilitační kliniku, která mu neuvěřitelně pomáhá. Jozef už chodí! Žádná zdravotní pojišťovna však tento druh léčby nehradí. Situace se ještě zhoršila, když před 5 lety zemřel Jozefův otec a jeho maminka musela opustit práci a o svého syna sama pečovat.

Jozefovi tak posíláme finance na zakoupení speciálního pásu, aby mohl lépe rehabilitovat doma a také přispějeme na jeho další pobyty na klinice. Přejeme mnoho sil a odvahu dále překonávat všechny životní překážky!