www.108realestate.cz logo

SKLAD CASE STUDY - praktické ukázky komplexního řešení pro sklady a logistiku

SKLAD na workshopu představil projekt Pick by Light, který úspěšně dodal do provozu automobilové společnosti IAC Group Slovakia. Účelem projektu bylo zavedení sekvenčního vychystávání dveřních dílů s důrazem na nízkou chybovost celého procesu. Návštěvníci se mohli dále seznámit s novým systémem řízeného skladu vytvořeného pro maloobchodní společnost SPORTISIMO, jenž pomohl zrychlit a zefektivnit veškeré procesy centrálního skladu společnosti. Další praktická ukázka představovala například systém pro husté skladování realizovaný pro potravinářskou společnost PepsiCo Praha, jehož cílem bylo nalézt maximální využití stávajícího skladového prostoru. „Workshop navazoval na loňský úspěšný seminář SKLAD STORY a velmi nás těší, že i tentokrát jsme mohli zaznamenat vysoký počet účastníků zejména z řad výrobních, logistických a distribučních firem," uvedl Jakub Holec z realitně-konzultantské společnosti 108 AGENCY, která je členem spolku. Program workshopu obohatil pestrý catering a celou akci moderoval a hudebně doprovázel Dalibor Gondík.

Spolek SKLAD je nezávislá iniciativa předních dodavatelů působících v oblasti logistiky a výroby. Svým klientům je spolek schopen zajistit dodavatele a poskytnout poradenství ve všech souvisejících oborech včetně výběru vhodné komerční nemovitosti, jejího vybavení a financování. „SKLAD svým klientům usnadňuje celý proces realizace projektu, od starosti kontaktovat více dodavatelů až po vícenáklady při neefektivní komunikaci mezi jednotlivými subjekty. Široké spektrum kooperujících firem spolku jednoduše zajistí vše potřebné za klienta v jednom balení," řekl Jakub Klíma, obchodní ředitel společnosti AIMTEC, další ze členů SKLADu.

Členové SKLADu jsou realitně-konzultantská společnost 108 AGENCY, technologická a poradenská společnost AIMTEC, renomovaná společnost v oboru průmyslové automatizace a regulovaných pohonů BLUMENBECKER Prag, společnost JK Logistika, jež poskytuje komplexní řešení pro intralogistiku, dále dodavatel automatizovaných systémů manipulace LogTech, STILL přední dodavatel manipulační techniky, jeden z vedoucích světových výrobců regálových systémů STOW a společnost Zebra Technologies, jejíž specializací je výroba snímačů čárových kódů, mobilních terminálů, RFID a síťových prvků. Spolek byl založen v roce 2014.

Více o SKLADu na www.sklad.cz.